Zdjecia z GoldenWeek/ uploading photos

by kamilarr

jakos się dalej wszystko ładnie toczy dookoła. Powoli odgrzewam stare zdjęcia i będę je wrzucała na picasę.
Zdjecia zrobiołam podczas długiego weekendu majowego w Kyoto. Pojechaliśmy tam we 4 i nawet mnie mój drogi kolega Piotr J. przenocował u siebie w akademiku a potem jego przeurocza dziewczyna Chicho ugościła u siebie w mieszkanku.Arigatou!

Kyoto to była stolica Japonii, miasto z dawnym duchem Japonii. Niska, stara zabudowa, pełno Świątyń i przeuroczych miejsc. I tętniąca życiem rzeka i jej okolice, pełne miłych ludzi każdego wieczoru. Polecam.

Kyoto – Od Kyoto/Nara/Osaka-GoldenWeek

A to słynne miejsce z miejsce – Fushimi Inari Shrine, też w Kyoto. Warto zobaczyć tysiace tori i pochodzic sobie po gorkach i pagorkach.


Spędziliśmy też trochę czasu w Osace i Narze. Zostaliśmy zaproszeni do domu koleżanki i zrobiliśmy pyszne takoyaki, czyli kawałki ośmiornicy z warzywkami w takim cieście trochę naleśnikowym. Kocham takoyaki i nawet przewracanie mi dobrze wychodzi.

Osaka

a to Nara i żyjace sobie w niej jelonki, ktore nie spoczna poki nie zjedza wszystkich dostepnych wafli dookola.

Od Kyoto/Nara/Osaka-GoldenWeek

a to link do reszty zdjec/ Link to photos:

Kyoto/Nara/Osaka-GoldenWeek

/ So this is just a quick upload of photos that i took in Kyoto, Osaka and Nara during my extended weekend in May. I spend amazing time in those places so just check the photos.

/これは私の新しい写真。

Advertisements